wykrywacz_narkotyków_tactiscan

Kieszonkowy wykrywacz narkotyków

Tactiscan to pierwszy na świecie przenośny wykrywacz narkotyków zaprojektowany do rozpoznawania nielegalnych substancji. Zapewnia on laboratoryjne wyniki badań przesiewowych narkotyków. Ta przełomowa technologia jest łatwa w użyciu. W zaledwie kilka sekund TactiScan wyświetla wynik w aplikacji telefonu komórkowego.

tactiscan_narkotyki

To idealne narzędzie dla patroli policyjnych oraz pozostałych służb mundurowych (Służby więzienne, Straż Graniczna, Służby Ochrony Państwa), wewnętrznych służb ochrony (np. Straż Ochrony Lotniska) oraz inne.tactiscan_policja_skaner_narkotyków

TactiScan wykorzystuje spektroskopię NIR (w bliskiej podczerwieni) do wykrywania narkotyków. Spektroskopia NIR jest szeroko stosowana w laboratoriach, a twórca TactiScan, Spectral Engines®, był w stanie zminiaturyzować tę technologię i uczynić ją przystępną dla szerszej publiczności. Główną zaletą spektroskopii NIR jest to, że nie wymaga ona żadnego przygotowania próbki do badania.

Lifor został w Polsce wyłącznym dystrybutorem firmy Spectral Engines. Spectral Engines to producent rozwiązań, które usprawniają procesy przemysłowe, umożliwiają zaawansowane analizy i wykrywanie materiałów w zastosowaniach konsumenckich i przemysłowych. Zespół i platformy technologiczne zapewniają nowe aplikacje pomiarowe i możliwości biznesowe. Nowatorska technologia Spectral Engines wywodzi się z lat badań prowadzonych w VTT Technical Research Centre w Finlandii.

Więcej informacji przygotowaliśmy na naszej oficjalnej stronie produktu: www.tactiscan.pl 

Zapraszamy do kontaktu!