Firma Lifor

lifor2

fotoradary Warszawa

Firma Lifor sp. z o.o. jest obecna na rynku polskim od 2004 roku. Oferujemy szeroki wachlarz produktów i usług, które działają na rzecz poprawy bezpieczeństwa zarówno w ruchu drogowym jaki i osobistego.

Reprezentujemy w Polsce m.in. takie firmy jak:

Jenoptik Robot GmbH (Niemcy) – światowy lider w produkcji urządzeń do efektywnej poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Oferujemy stacjonarne i przenośne przyrządy pomiarowe tzw. fotoradary do kontroli i rejestracji prędkości pojazdów oraz urządzenia do rejestracji wykroczeń niestosowania się kierowców do znaków sygnalizacji świetlnej (red-light). Od 2004 roku zatwierdziliśmy w Głównym Urzędzie Miar w Warszawie m.in. takie urządzenia pomiarowe jak Multanova 6F, MultaRadar C, MultaRadar CM, MultaRadar CD oraz TraffiStar SR520. Urządzenia te wykorzystują najnowsze technologie wykrywania i rejestracji wykroczeń w oparciu o: radar , pętle indukcyjne, radary śledzące (3D-tracking).

viatraffic controlling GmbH (Niemcy) – producent detektorów radarowych viafalcon do wszelakiego zastosowania, urządzeń do pomiaru  ruchu drogowego (pomiaru ruchu drogowego) viacount II oraz tablic informacyjnych (radarowych wyświetlaczy prędkości / tablice radarowe) viasis wyposażone w wyświetlacze LED wskazujące m.in. prędkość poruszającego się pojazdu, ograniczenia prędkości itp.

Kustom Signals Inc. (Stany Zjednoczone) – amerykański producent przenośnych i ręcznych systemów pomiarowych wykorzystujących m.in. technologie laserową oraz radarową. W 2017 roku zatwierdziliśmy w Głównym Urzędzie Miar laserowy miernik prędkości z rejestracją obrazu i wideo – LaserCam 4.

Garo (Szwecja) – producent stacji do ładowania pojazdów elektrycznych. Oferty szeroki wybór ładowarek charakteryzujących się wysoką jakością, zaawansowaniem technologicznym oraz designem.

Specjalizujemy się w dostarczaniu naszym klientom pojedyncze oraz kompleksowe rozwiązania. Ofertujemy przyrządy pomiarowe tzw. fotoradary do kontroli i rejestracji prędkości pojazdów oraz urządzenia do rejestracji wykroczeń niestosowania się kierowców do znaków sygnalizacji świetlnej (red-light). Systematycznie poszerzamy swoją ofertę o coraz nowsze rozwiązania, w oparciu o najnowsze techniki wykrywania wykroczeń: radar , pętle indukcyjne, radary śledzące (3D-tracking), laser.

Fundamentem naszych działań to doświadczenie, obsługa posprzedażna , gwarancja wysokiej jakości technologicznej oferowanych produktów oraz usług świadczonych przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Kładziemy duży nacisk na to, aby dostarczane rozwiązania i usługi były wykonywane z precyzją i dokładnością.

Od blisko 17 lat firma Lifor współpracuje z gminami i miastami, którym dedykowane są nasze produkty. Od 2011 roku współpracujemy z Głównym Inspektoratem Transportu Drogowego (GITD), dla którego dostarczamy rozwiązania wykorzystywane w budowie Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. Nasze produkty znajdują również odbiorców u firm prywatnych, instytucji, firm event’owych oraz w fundacjach. Dostarczyliśmy i zainstalowaliśmy blisko 200 stacjonarnych fotoradarów w całej Polsce.

Naszą misją jest dostarczanie naszym odbiorcom najwyższej jakości rozwiązań, które przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości oferowanych produktów oraz usług.