Usługi

DZIERŻAWA URZĄDZEŃ POMIAROWYCH
Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy ofertę, która pozwala na korzystanie z szeregu naszych produktów oraz usług bez podejmowania ryzyka oraz inwestycji finansowych. Kompleksową usługę dzierżawy urządzeń pomiarowych, kierujemy do wszystkich tych, którzy są zainteresowani przetestowaniem i poznaniem naszych urządzeń przed podjęciem w przyszłości decyzji o zakupie.
SERWISOWANIE URZĄDZEŃ POMIAROWYCH
Domeną naszych urządzeń, które mamy w naszej ofercie to wysoka jakość oraz bezawaryjność. Pierwsze urządzenia dostarczone w 2004 roku funkcjonują i pracują do dziś, co dodatkowo potwierdza ich niezawodność.
SZKOLENIA
Wraz z każdym urządzeniem pomiarowym, niezależnie czy dostarczane w ramach sprzedaży lub dzierżawy, dokonujemy przeszkolenia funkcjonariuszy uprawnionych do ich użytkowania m.in. Straży Miejskich, Straży Gminnych oraz Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.
KONSULTACJE W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM DLA GMIN I MIAST
Bazując na wieloletnim doświadczeniu we współpracy ze Strażami Miejskimi oraz Gminnymi i znając specyfikę ich działalności, gminom i miastom w całej Polsce możemy zaoferować bezpłatne konsultacje i przedstawić kompleksowe (sprzęt, oprogramowanie) propozycje wdrożeń, w oparciu o rozwiązania, które skutecznie już funkcjonują w innych miejscach.
USŁUGA LEGALIZACJI URZĄDZEŃ POMIAROWYCH
Od 2012 roku uruchomiliśmy w siedzibie naszej firmy punkt legalizacyjny dla naszych klientów. Dokonujemy w nim legalizacji wszystkich urządzeń pomiarowych będących w naszej ofercie (Multanova 6F, MultaRadar C, MultaRadar CM, MultaRadar CD, TraffiStar SR520). Wszystko po to, aby naszych klientów jeszcze szybciej, sprawniej i kompleksowo obsłużyć w jednym miejscu bez zbędnej zwłoki.