Usługi

radarowy wyświetlacz prędkości viasis plus

POMIARY NATĘŻENIA RUCHU DROGOWEGO

Dla Gmin i Miast i Zarządców Dróg zainteresowanych badaniami i pomiarami natężenia ruchu drogowego na drogach i przejazdach kolejowo-drogowych przygotowaliśmy dedykowaną ku temu usługę, którą realizujemy kompleksowo przy wykorzystaniu licznika ruchu drogowego viacount II. Oferujemy m.in. instalację urządzeń, które dokonają pomiaru natężenia ruchu drogowego na wybranych drogach lub przejazdach kolejowo-drogowych zlokalizowanych na danym terenie. Przeprowadzamy pełną analizę i opracowujemy zgromadzone dane zarejestrowane przez liczniki. Dla Państwa wygody wypełniamy niezbędne formularze o wszelkie dane pozyskane z urządzeń i z przeprowadzonych badań na drodze. Więcej informacji o liczniku ruchu drogowym viacount II można znaleźć tu -> licznik ruchu drogowego viacount II

DZIERŻAWA URZĄDZEŃ POMIAROWYCH

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy ofertę, która pozwala na korzystanie z szeregu naszych produktów oraz usług bez podejmowania ryzyka oraz inwestycji finansowych. Kompleksową usługę dzierżawy urządzeń pomiarowych,  fotoradarów, tablic radarowych, wyświetlaczy prędkości z kamerą, mierniki laserowe itp. kierujemy do wszystkich tych, którzy są zainteresowani przetestowaniem i poznaniem naszych urządzeń przed podjęciem w przyszłości decyzji o zakupie.

SERWISOWANIE FOTORADARÓW, TABLIC RADAROWYCH ORAZ LICZNIKÓW RUCHU DROGOWEGO

Domeną naszych urządzeń, które mamy w naszej ofercie to wysoka jakość oraz bezawaryjność. Pierwsze urządzenia dostarczone w 2004 roku funkcjonują i pracują do dziś, co dodatkowo potwierdza ich niezawodność.

SZKOLENIA

Wraz z każdym urządzeniem pomiarowym, niezależnie czy dostarczane w ramach sprzedaży lub wynajmu, wykonujemy szkolenie. Dotyczy to fotoradarów, tablic radarowych, laserowych mierników prędkości oraz liczników ruchu drogowego.

KONSULTACJE W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM DLA GMIN I MIAST

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy ze Strażami Miejskimi oraz Gminnymi. Dotyczy to również gmin i miast, w których wdrożyliśmy setki rozwiązań do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.  Możemy zaoferować bezpłatne konsultacje i przedstawić kompleksowe propozycje wdrożeń, w oparciu o rozwiązania, które skutecznie już funkcjonują w innych miejscach.

USŁUGA LEGALIZACJI URZĄDZEŃ POMIAROWYCH

Od 2012 roku uruchomiliśmy w siedzibie naszej firmy punkt legalizacyjny dla naszych klientów. Dokonujemy w nim legalizacji wszystkich urządzeń pomiarowych będących w naszej ofercie.  MultaRadar CD, TraffiStar SR520. Wszystko po to, aby naszych klientów jeszcze szybciej, sprawniej i kompleksowo obsłużyć w jednym miejscu bez zbędnej zwłoki.