Lifor Sp. z o.o. przedstawicielem via traffic controlling gmbH w Polsce

Z przyjemnością informujemy, iż firma Lifor Sp. z o.o. została wyłącznym dystrybutorem firmy via traffic controlling GmbH z Niemiec. via traffic controlling GmbH od ponad 20-stu lat tworzy rozwiązania z powodzeniem stosowane w ruchu drogowym w oparciu o wysokiej klasy czujniki radarowe.

Nasz asortyment produktów tym samym poszerzyliśmy dla Państwa o 3 nowe linie produktowe:

– detektory radarowe viafalcon – będące alternatywą dla pętli indukcyjnych, wideo, czujników piezo itp. do detekcji ruchu obiektów poruszających się po drogach. Detektory viafalcon mogą służyć jako urządzenia do gromadzenia danych czy też sterowania ruchem z zasięgiem do 250 m.
– licznik ruchu drogowego viacount II – urządzenie przenośne stosowane do analizy ruchu drogowego / pomiaru natężenia ruchu drogowego dla celów statystycznych lub analizy stanu bezpieczeństwa na drodze.
– tablice z rejestracją prędkości viasis – informujące o prędkości poruszającego się pojazdu, wyposażone w wysokiej jakości wyświetlacze LED o różnych wymiarach, informujące m.in. o prędkości poruszającego się pojazdu i ograniczeniu prędkości na danym odcinku. Tablice radarowe viasis dodatkowo gromadzą dane o natężeniu ruchu drogowego, które mogą zostać w krótkiej chwili przetworzone w dostarczonym bezpłatnie programie do tworzenia pełnej analizy ruchu drogowego.

Już wkrótce na naszej stronie opis wszystkich nowych produktów.

Zapraszamy do współpracy.